Departament: Productie

Tipul job-ului: Full Time

Locatie: Sannicoara (Cluj)

Cunostinte si calificari necesare:

  • Ai studii tehnice finalizate (minim scoala profesionala sau curs calificare);

  • Cunostinte tehnice cu privire la modul de functionare si operare pe freza cu comanda numerica – reprezinta avantaj cunoasterea unui limbaj de programare echipament CNC;

  • Ai cunostinte de citire a desenului tehnic;

  • Cunostinte solide de utilizare a aparatelor de masura si control dimensional (subler, micrometru, etc.).

Experienta ta de munca:

  • Minim 1-2 ani experienta pe o pozitie similara, ca Operator CNC pe freza.

Responsabilitati:

  • Operarea si configurarea masinilor-unelte CNC in functie de documentatia tehnica primita;

  • Interpretarea si utilizarea desenelor tehnice pentru:pregatirea partilor care urmeaza sa fie prelucrate si pentru configurarea echipamentelor de lucru;

  • Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice;

  • Verificarea calitatii produselor prelucrate;

  • Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Beneficii:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa;

  • Decontarea transportului;

  • Alte beneficii: asigurare medicala privata.

Program de lucru in doua schimburi: 6.00 – 14.00; 14.00 – 22.00.

Integra HR – Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, Color Control Services, este o companie cu capital olandez, cu experienta in proiectarea si productia echipamentelor de printat 3D. Se ocupa cu fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic, fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, precum si de imprimante 3D.

Astept CV-ul tau la cristina.rusu@integrahr.ro. Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitie te voi contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a ne cunoaste.

Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara relationata unei oportunitati de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.